Detail podujatia

Repetitor [SRB], Ghost of You [CZ], Small Town Life /Bratislava
Dátum: 14. 3. 2018
Čas: 20:00
Místo: British Rock Stars
Repetitor
Najlepšia gitarová kapela Európy? Aj také slová si zaslúžila Srbská gitarovka repetitor! Hrali na Pohode v roku 2015, fanúšikovia v Bratislave sa ich dočkajú opäť po takmer roku a pol. Energická zmes od ťažkého rock'n'rollu až po po post-punk so všetkým, čo je medzi tým. Autentický prejav v zdánlivo jednoduchej forme s bicími basou v ženskom podaní a gitarou vás dostane!
Počúvaj: https://www.youtube.com/watch?v=0KjdbAnipew

Ghost of You
vyrážajú na turné k novému albumu s názvom Black Yoga. Ghost of You je mladý objav českej nezávislej hudobnej scény, ktorý má za sebou viac ako 200 koncertov a veľmi úspěšné vystúpenie na Szigete v roku 2015. Ich strhujúca energická show bola súčasťou festivalou ako sú Pohoda Festival (SK), Grape festival (SK), Donauinselfest (AT) Colours of Ostrava (CZ), Rock for People (CZ), Metronome festival (CZ) či najväčších showcaseových festivalov ako Eurosonic Noorderslag či Waves Vienna.
Počúvaj: https://www.youtube.com/watch?v=Ee1om8Dk8jA

Small Town Life
Small Town Life je mladá kapela zo Šale, ktorej muzika sa nesie na garážovej vlne prifarbenej výbušnosťou Black Sabbathu, špinou noise rocku a energiou 90tkovych kapiel. Chalani stihli za rok 2017 odohrať hŕstku koncertov po západnom Slovensku a v októbri vydať debutové EP na labeli Kush Gong Vinyl
Počúvaj: https://www.youtube.com/watch?v=3qDjnGWBBJI

Vstupenky

Předprodej vstupenek byl ukončen.